Nasze marki

New Balance

Firma New Balance powstała w roku 1906 i specjalizowała się głównie w tworzeniu obuwia typowego dla sportowców. W kolejnych latach firma zdecydowała wprowadzić na rynek obuwie typu miejskiego o klasycznym wyglądzie z odważną kolorystyką. Obuwie uzyskało aprobatę wśród użytkowników na całym świecie w tym również i w Polsce. Wyróżnia się ono charakterystycznym designem wzorowanym na obuwiu sportowym z lata 80-tych.

New Balance ceniąc sobie wysoką jakość wykonania produkuje swoje najlepsze modele w fabryce w Wielkiej Brytanii i oznacza je specjalną metką „Made in England” oraz w Stanach Zjednoczonych z metką „Made in USA”.

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych producentów obuwia na świecie.

strona www marki

Bates

Początki marki BATES sięgają 1885 roku, kiedy to mała firma produkująca buty wojskowe przekształciła się w wielką i świetnie prosperującą korporację. Buty BATES zaprojektowano i wprowadzono na rynek dla każdego typu służb mundurowych. Obecnie marka zaopatruje elitarne jednostki wojskowe i jednostki zaprowadzania porządku w ponad 50 krajach świata, na 4 kontynentach.

Obecnie marka zaopatruje elitarne jednostki wojskowe i jednostki zaprowadzania porządku w ponad 50 krajach świata, na 4 kontynentach. Z biegiem czasu firma stała się jedną z najbardziej szanowanych i cenionych marek wśród producentów obuwia mundurowego na świecie.

strona www marki

Freak Feet

To młoda marka, która rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Tworząc z pasją i zaangażowaniem produkty w pełni polskie. Jak sama nazwa wskazuje, pomysł narodził się z chęci stworzenia czegoś zwariowanego dla każdego. Szaleństwo kolorów, niestandardowe pomysły i wysoka jakość - to cechy rozpoznawalne produktów Freak Feet. Nietuzinkowy projekt, który pochodzi w 100% z Polski to doskonała propozycja dla każdego - kobiet, mężczyzn, nastolatków, dzieci, bez względu na to jaki styl preferują na co dzień.

Jeśli masz potrzebę podkreślenia swojej indywidualności, to uwolnij swojego wewnętrznego FREAKA! Pozwól by twoja codzienna rutyna nabrała najróżniejszych kolorów! Takie właśnie są skarpetki FREAK FEET!

strona www marki