Kilka słów o nas...

New Balance i Bates

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na rynku od 1991 roku. Szczycimy się uznaniem i zaufaniem największych producentów na świecie. W ten sposób na przestrzeni lat staliśmy się wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich marek jak New Balance, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych marek sportowych na świecie oraz Bates, producenta obuwia mundurowego.

Obie marki kładą bardzo duży nacisk na jakość sprzedawanych produktów, a także stale rozwijają się po względem rozwiązań technologicznych.

The North Face

W sieci naszych sklepów znajdziecie także autoryzowane punkty sprzedaży The North Face - jednym z największych producentów odzieży i sprzętu do aktywności outdoorowych. Swoje nowatorskie technologie The North Face zawdzięcza pasji odkrywania oraz współpracy z najlepszymi alpinistami, podróżnikami, narciarzami i snowboardzistami.

Najwyższa jakość

W związku z dystrybucją marek, które kładą ogromny nacisk na jakość butów, naszym priorytetem jest dostarczenie najlepszych produktów i usług. Naszą ofertę kierujemy do klientów hurtowych, jak i detalicznych.

Nowa marka - street style

Stworzyliśmy nową markę - Street Style. Przez wiele lat obserwując trendy, zostaliśmy w końcu zainspirowani miejską moda. Nasze salony oferują m.in. obuwie: New Balance, Adidas, Nike, Reebok, Converce, Freak Feet czy Vans. Obecnie dokładamy wszelkich starań, aby nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych multibrandów w Polsce.

Doświadczenie i upór w dążeniu do pozycji lidera, sprawiły, że obecnie współpracujemy z setkami Klientów hurtowych z całej Polski, w tym Chmielna 20, Eleven, Run Colors czy Worldbox, które oferują przede wszystkim limitowane serie, sprowadzane na specjalne zamówienie, w ograniczonych ilościach.

- zdjecie nr 1

powiększ

- zdjecie nr 1

powiększ

- zdjecie nr 1

powiększ

- zdjecie nr 1

powiększ

Nasze marki